Гройсман хоче, щоб міський голова Нової Каховки залишився працювати

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман висловив сподівання, що всі керівники місцевого самоврядування в Україні залишаться на наступний термін. Прем’єр впевнений, що “ті, хто працює довго, може забезпечити сталість і стабільність роботи”.

Про це він заявив під час ХІV Українського муніципального  форуму, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

У 2020 році будуть чергові вибори місцевого самоврядування. Я хотів би, щоб кожен отримав мандат на новий термін. Тому що ті, хто працює довго, може забезпечити сталість і стабільність роботи“, – зазначив прем’єр.

Міській голова Нової Каховки Володимир Коваленко теж був у складі делегації Херсонщині на цьому форумі. Нам достовірно не відомо чи зустрічався особисто прем’єр – міністр з очільником міста, але ми впевнені, що Володимиру Коваленку сподобався цей вислів.

Напевно, це той самий випадок, коли краще мовчати, ніж говорити.  За час «довгої і стабільної роботи» новокаховського міського голови місто з впевненого першого місця по соціально-економічному розвитку у Херсонській області відкотилось на останнє.

Нагадаємо, що Володимир Коваленко беззмінний голова міста з 2006 року. Цікавий факт, що жодний інвестор так і не прийшов до Нової Каховки за час його перебування на посаді. Хоча за той же проміжок часу у сусідній Каховці побудовано безліч підприємств.

Можна собі уявіть що станеться з містом якщо Володимир Коваленко і надалі так же «довго і стабільно» буде керувати містом.

Ми пропонуємо нашим читачам висловитись «А як ви вважаєте чи буде покращення і розвиток Нової Каховці, якщо Володимир Коваленко і надалі залишиться керувати містом після 2020 року?»