Голова облдержадміністрації офіційно відкрив реконструйований міст через Північно-Кримський канал

Голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир офіційно відкрив реконструйований міст через Північно-Кримський канал. Це сталося 31 серпня, під час робочої поїздки очільника ОДА до Каховського району.

У відкритті мосту також взяли участь голова Каховської райради Валерій Брусенський, голова Каховської РДА Наталя Стаднік, новокаховський мер Володимир Коваленко, міські голови Таврійська Микола Різак і Каховки Віталій Немерець.

Микола Різак зізнався, що не очікував на таке швидке завершення ремонтних робіт: «Ну, на місяць, на два, але щоб на півроку прискорити весь процес…». Одночасно він зауважив, що тепер через Таврійськ збільшився рух вантажного автотранспорту, особливо зерновозів, які їдуть в напрямку Горностаївки, Великої Лепетихи і Верхнього Рогачика. Адже раніше рух вантажівок цим мостом був обмежений через його аварійний стан.

Нагадаємо, що з 15 березня у зв’язку з проведенням реконструкції мосту через Північно-Кримський канал на дорозі Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ був перекритий рух автомобільного транспорту між містами Нова Каховка та Таврійськ.

Для міжміського автобусного, вантажного та легкового транспорту був організований об’їзд по дорогам загального користування державного значення Т-22-10 Нова Каховка – /М-17/ від 0 км до км 8 і далі по автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог) км 293 – км 317 до пересічення з автодорогою Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ.

Роботи по реконструкції мосту планували завершити до 31 грудня, але вже 25 серпня рух мостом був відновлений.