Голова Каховської РДА оглянув приміщення ЦРЛ

Каховську ЦРЛ продовжують інспектувати чиновники усіх рівнів. Цього разу стан приміщень вивчав голова Каховської РДА. 

Минулого тижня, 26 липня, голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков відвідав поліклініку Каховської центральної районної лікарні. 

Разом з директором медичної установи Оленою Мазур, завідуючим консультативно-діагностичним відділенням Т. Залипко, лікарем інфекціоністом Т. Березан та завідуючою інфекційним відділенням оглянули корпус інфекційного відділення і ознайомилися зі станом приміщень, де наразі виникла проблема з комунікаційною мережею та водовідведенням.Після з’ясування причин виникнення підтоплення,  що призвело до руйнації фундаменту будівлі і багато чисельних тріщин у стінах, робочою групою було окреслено коло необхідних ремонтних робіт та визначено їх виконавців. 

Валерій Миколайович зауважив на необхідності підготовки ремонтно-кошторисної документації та націлив керівництво лікарні на оперативне вирішення питань оскільки від цього залежатиме готовність медичної установи до роботи в осінньо-зимовий період. Також він рекомендував винайти коштів для вирішення проблеми власними силами, запропонував допомогу у забезпеченістю будівельним матеріалом та обладнанням і запевнив у підтримці та сприянні з боку районної влади.

Крім цього, було оглянуто будівлю поліклініки, приміщення консультативно-діагностичного та наркологічного відділення, ті кабінети в яких вже зроблені, в яких наразі ведуться косметичні ремонтні роботи, й ті які їх потребують. Олена Борисівна поділилася своїми планами щодо покращення стану приміщень та розміщення кабінетів для «вузьких» спеціалістів.

Слід зазначити на тому, що благоустрій території, ремонтні роботи в кабінетах проводяться силами медичних працівників лікарні. Вже дуже багато чого зроблено, але в планах ще переобладнання кабінету в офтальмологічну операційну, ремонт опалювальної системи в інфекційному відділенні, встановлення додаткових санвузлів, встановлення теплозберігаючих пластикових вікон, проведення ремонту та обладнати кабінети відділення хірургії “Одного дня” та профілактичного відділення, зробити ремонт коридорів та службових приміщень консультативно-діагностичного відділення, провести ремонт стелі корпусу інфекційного відділення,  переміщення наркологічного відділення тощо.