Голова Херсонської ОДА влаштував рознос представнику підрядника будівництва «Н2О»

Голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир влаштував спражній рознос представнику підрядника будівництва Центру олімпійських видів спорту «Н2О» в Новій Каховці.

Голова Херсонської обласної адміністрації Сергій Козир 16 вересня відвідав Нову Каховку, де побував на об’єкті «Великого будівництва» — Центрі олімпійських видів спорту «Н2О».

Проте саме будівництво очільник області навіть не оглянув. Він одразу звернувся до представника генерального підрядника, ТОВ «Абсолют-клімат», і зажадав від нього відповідей щодо відставання від графіка будівельних робіт.

Свої претензії висловив і міський голова Володимир Коваленко. Він, зокрема, звинуватив відповідального за будівництво Василя Саламатіна у затримці будівельних робіт. За словами мера, той 25 днів викручував йому руки, вимагаючи підписати «ліві» документи. У цей час роботи на об’єкти не велися.

В результаті, як підкреслив мер, на сьогоднішній день з виділених державою на спорудження «Н2О» 38 млн грн освоєно лише 8 млн.

У свою чергу, представник підрядника весь час посилався на своє керівництво, яке наказало йому призупинити будівництво до підписання актів виконаних робіт.

На що Володимир Коваленко зауважив, що з’ясувати що-небудь у керівників ТОВ «Абсолют-клімат» неможливо, адже вони не відповідають на його телефонні дзвінки.

Врешті-решт, Сергій Козир пообіцяв довести інформацію щодо стану будівництва «Н2О» до Офіса президента. Він також рекомендував міському голові розірвати договір з підрядником.

Нагадаємо, що спорудження Центру олімпійських видів спорту «Н2О» розпочалося влітку цього року. Невдовзі будівництво припинилося і відновилося майже через місяць простою.