Голова Бериславської райради вирішив повернутися в бізнес

Про свою готовність скласти повноваження заявив голова Бериславської райради Володимир Коновалов.

— Повноваження мої і депутатів райради сьомого скликання закінчуються в день відкриття першої сесії райради нового скликання, — заявив він на останній, 45-й сесії Бериславської райради сьомого скликання 7 жовтня.

Він зазначив, що п’ять років роботи були злагодженими і результативними для району.

— Я вдячний кожному нашому депутату за співпрацю, професіоналізм і високу ступінь відповідальності. Вдячний за співпрацю народним депутатам, обласному керівництву та всім іншим гілкам влади. Дякую всім. Бажаю всім нам миру, добра, достатку, — сказав Володимир Коновалов.

Він також розповів, що на місцевих виборах 25 жовтня вирішив нікуди не балотуватися і повертається в бізнес.

— У мене є почуття міри, коли треба зупинятися. Сьогодні є люди молодші, які хочуть кудись балотуватися. Мені не дуже хочеться їм заважати. Я достойно відпрацював, жодне з рішень райради за моєї каденції не було скасовано. Проте я залишусь у районі і звідси нікуди не хочу виїжджати, — пояснив він.

Самих же депутатів райради на останній її сесії чи не найбільше цікавила доля коштів районного бюджету, які можуть залишитися не використаними. Їм пояснили, що до кінця цього року новообрана Бериславська райрада мусить завершити діючі бюджети по кожному зі своїх районів окремо, а вже з 1 січня 2021 року працювати за своїм новим бюджетом.

Нагадаємо, що Володимир Коновалов був обраний депутатом Бериславської райради від партії «Наш край». До того як очолити райраду він працював директором приватного підприємства «Вітал-Агро», розташованого у Новокаїрах. Бізнесові справи у нього, вочевидь, йшли успішно, про що свідчать статки, задекларовані в його електронних деклараціях. У нашому рейтингу статків голів районних і обласної рад Херсонщини Коновалов навіть посів перше місце, випередивши голову облради Владислава Мангера.

Оскільки дружина Володимира Коновалов є власницею нерухомості в незаконно анексованому Росією Сімферополі, активісти направляли запити до СБУ щодо поїздок голови Бериславської райради на окупований півострів. Обласне управління СБУ підтвердило факт його візитів до Криму, однак не знайшло в цьому нічого протиправного. За інформацією відомства, Володимир Коновалов не є секретоносієм і не має обмежень стосовно виїзду за кордон та на анексовану територію.

джерело