Гімназисти відвідали управління Каховського магістрального каналу

На підприємстві Управління головного Каховського магістрального каналу для учнів Каховської гімназії, учасників профорієнтаційного проекту «Профікемп», була проведена професіографічна екскурсія з метою ознайомлення з роботою ринкоутворюючого підприємства.

Екскурсію для школярів проводив начальник відділу використання водних ресурсів УГКМК Олександр Оселедець. Він розповів про історію створення Каховського головного магістрального каналу, основні напрямки діяльності підприємства, його професійну структуру.

Нагадаємо, Каховський магістральний канал – штучний 130-кілометровий канал, споруджений для зрошування сільськогосподарських угідь та водопостачання сільських населених пунктів Херсонської і Запорізької областей. Свій початок бере з Каховського водосховища. На каналі побудовано чотири шлюза-регулятора, 12 випусків води в міжгосподарські канали, один залізничний міст, 12 автодорожніх мостів і один пішохідний. З Каховського каналу починаються магістральні канали Приазовської, Сірогозької, Генічеської, Каланчацької і Перекопської зрошувальних систем.

Основний професійний склад робітників підприємства – це інженер-гідротехнік, інженер-проектувальник, інженер-електрик, машиніст насосних установок, електромонтер з обслуговування електроустаткування електростанцій, наглядач гідротехнічних споруд, електрогазозварник,водолаз.

Деякі з цих професій можливо отримати за направленням Державної служби зайнятості, в тому числі на базі Одеського та Львівського центрів професійно – технічної освіти ДСЗ (наприклад, електрогазозварник, водолаз). Про що детальніше дізналися гімназисти.

Нагадаємо, минулого тижня для старшокласників Новокаховської школи № 8 провели професіографічні екскурсії Головним управлінням Північно-кримського каналу.