Геннадій Лагута офіційно відмовився балотуватися кандидатом у народні депутати

Геннадій Лагута написав заяву про відмову балотуватися у Верховну Раду. Про це повідомляє телеграм-канал «Нова Каховка сьогодні», який також оприлюднив фото заяви, завіреної нотаріусом.

«Я, Лагута Геннадій Миколайович, кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому округу №184 на проміжних виборах народного депутата України 31 жовтня 2021 року висунутий політичною партією «Партія Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», повністю розуміючи значення своїх дій та їх правові наслідки, без будь-якого тиску зі сторони, відповідно до власного волевиявлення, керуючись відповідними положеннями Закону України «Про вибори народних депутатів України», відмовляюся від балотування кандидатом у народні депутати України», – йдеться у документі.

Інформацію про те, що така заява надійшла, підтвердив член окружної виборчої комісії №184 Микола Хлівнюк.

Нагадаємо, кандидат у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» Сергій Козир разом з вже колишнім опонентом на довиборах та екскандидатом народні депутати від партії «Нам тут жити» Геннадієм Лагутою записали спільне відеозвернення.

У ньому Геннадій Лагута заявив про зняття своєї кандидатури з виборів та закликав виборців 184 округу підтримати кандидата від партії «Слуга народу» Сергія Козиря.

джерело