Гандбольний майданчик у Новій Каховці відновили коштом заокеанського благодійника

Завдяки меценату із США у місті Нова Каховка відновили майданчик для занять гандболом.

Він стояв закинутим понад два десятиліття, і на полі вже встигли дерева вирости. Це сумне видовище просто краяло серця місцевим ветеранам спорту, але на заклики дати йому раду чиновники тільки відмахувалися – грошей немає. Тож члени ініціативної групи вийшли на зв’язок із випускником міської ДЮСШ Дмитром Прилуцьким, який ще 1993 року переїхав жити до Сполучених Штатів і в Лос-Анджелесі став успішним бізнесменом. Він повністю профінансував відродження спортивного комплексу: на полі викорчували дерева, завезли новий ґрунт та навіть проклали 55-метровий трубопровід для зволоження покриття, встановили нові ворота й дерев’яні трибуни. І за два з половиною місяці все було готове для ігор та тренувань.

На урочисте відкриття оновленого майданчику запросили не тільки мецената, а й олімпійських чемпіонів Сергія Чухрая та Сергія Бебешка, знаних спортсменів з усієї області, зокрема, гандбольну команду суперліги «Дніпряночка». Оглянувши комплекс, її начальник заслужений тренер України Михайло Милославський компетентно визначив, що майданчик цілком відповідає найвищим стандартам. Але на його відкритті в Новій Каховці зупинятися не збираються. Очільник ініціативної групи Віталій Задирко каже, що наступним кроком буде формування міської дитячої гандбольної команди. Тепер для неї вже підшукують тренера.

Нагадаємо, що колишній вихованець новокаховської ДЮСШ Сергій Бебешко нещодавно очолив національну збірну України з гандболу.

джерело