Фестиваль художньої гімнастики відбувся в Новій Каховці

Фестиваль художньої гімнастики «GoldStar2018», присвячений початку турнірного сезону 2018/2019 рр ., відбувся 27 жовтня в Новій Каховці.


У ньому взяли участь 65 гімнасток із 5 команд: спортивний клуб «Ніка» (Миколаїв), школа художньої гімнастики «Чорноморські зірочки» (Скадовськ), спортивний клуб «Зірочка» (Каховка),  ДЮСШ (Велика Олександрівка) та школа художньої гімнастики «НК-Зірочка» (Нова Каховка).

На святі були присутні почесні гості: начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталья Таран, директор gрофесійно-технічного училища №14, на базі якого проводився турнір та постійно тренується ШХГ «НК-Зірочка», Ігор Сердюк та юрист училища Оксана Тимошевська.

На протязі 5 годин глядачі фестивалю могли спостерігати, як юні гімнастки віком від 4 до 15 років виступали з різними вправами і боролися за медалі в різних категоріях. Так в категорії «Light» дівчатка виступали з вправою без предмета, а в категорії «С», «В» і «А» можна було побачити вправи зі скакалкою, обручем, м’ячем, булавами та стрічкою.

Всі спортсменки отримали медалі, дипломи, кубки та подарунки.


Наприкінці турніру своїми показовими виступами порадували команди із Каховки, Миколаєва та Нової Каховки.

Хочеться подякувати командам, які вже не вперше приїхали до Нової Каховки на змагання з художньої гімнастики: СК «Ніка» (керівник Олена Букалова), ШХГ «Чорноморські зірочки» (керівник Юлія Матвєєва), СК «Зірочка» (Сюзанна Голуб) та нашим новим друзям із Великоолександрівської ДЮСШ (директор Віктор Бужак).


Також Новокаховська ШХГ «НК-Зірочка» висловлює подяку народному депутату Івану Віннику, завдяки якому тепер має можливість проводити в місті змагання такого рівня на професійному покриті для гімнастики.


Це був тільки початок, новокаховські спортсменки готуються до міжнародного турніру, який відбудеться в Одесі з 2 по 4 листопада. Потім треба готуватися до змагань у Києві, Мелітополі, Миколаєві, Херсоні та інших містах.


Тож запрошуємо всіх до великої спортивної родини, яка робить все можливе для розвитку художньої гімнастики в Новій Каховці.


Олена Красовська, керівник ШХГ «НК-Зірочка», тел. 0990339027