Фермер напав на робочу групу з легалізації у Каховському районі

Минулого тижня, 4 липня, згідно графіка виїздів районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення у Каховському районі працювала робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. 

Зокрема, члени групи здійснювали моніторинг субєктів господарювання щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

В ході проведення моніторингу на території Костогризівської сільської ради виявили 92-х  робітників, які виконували роботи з прополки капусти. 

В цей час на ґрунтову дорогу, що примикає  до поля, під’їхав керівник ПП «Агрофірма «Гаван» Генрі Мелконян


Члени групи розповідають, що представились та повідомили мету проведення моніторингу. 

Мелконян заявив, що всі люди, які знаходяться на його полі самочинно потрапили на цю територію й виривають траву, щоб нагодувати кролів. 

Потім перейшов до активних дій – в грубій формі, з використанням нецензурної лексики, запропонував моніторинговій групі вигнати людей. Після цього брудною лайкою та неадекватними викриками принижував, ображав та погрожував членам робочої групи. Прямої мови Мелконяна у цю статтю не можна включити, адже пристойних слів там зовсім не знайшлось. 


Імпульсивний чоловік не цурався погроз про застосування заходів фізичного впливу, обіцяв фізичну розправу кожному та звільнення з роботи. Все тому, що вимагав покинути ґрунтову дорогу, посилаючись на те, що це його особиста власність і він є господарем даної дороги. 

В подальшому Мелконян продовжував, використовуючи нецензурну лексику, принижувати та погрожував членам робочої групи фізичною розправою та звільненням з роботи з використанням власних зв’язків. 

Задля уникнення провокацій, робоча група просто поїхала ні з чим. 

Відповідні заяви про цей випадок вже подані на голову Каховської районної державної адміністрації Валерія Салтикова. Сподіваємось, що Валерій Миколайович не залишить без уваги напад на співробітників робочої групи і звернеться у відповідні інстанції та напише заяву до поліції.

Нагадаємо, що минулого року Генрі Мелконян влаштував стрілянину на автозапровочній станції в Новій Каховці.