Фахівці Держпродспоживслужби виявили численні порушення в закладах освіти Каховки

Фахівці Каховського районного управління Держпродспоживслужби здійснили перевірки 10 дитячих закладів відділу освіти Каховської міської ради. За результатами перевірок на 6 об’єктах виявлені порушення вимого санітарного законодавства.

ЗОШ І-ІІІст. №3

– Поточне вологе прибирання внутрішніх туалетів проводиться не своєчасно та не якісно. В рекреаціях ІІ та ІІІ поверхів в повітрі відчувається стійкий специфічний запах туалету.
– Зберігання технічного інвентарю невпорядковане (інвентар для прибирання туалетів, класів та коридорів зберігається разом).
– Миючі та дезінфікуючі засоби зберігаються у місці до якого можливий доступ дітей.
– Прибирання малого та великого спортивних залів проводиться не своєчасно та не якісно (спортивний інвентар не протирається від пилу).

ЗОШ І-ІІІст. №4

– Поточне вологе прибирання внутрішніх туалетів проводиться не своєчасно та не якісно.
– Зберігання технічного інвентарю невпорядковане (інвентар для прибирання туалетів, класів та коридорів зберігається разом).
– В їдальні потребують заміни раковини для миття рук.


ЗОШ І-ІІІст. №2 (початкова школа)

– Поточне вологе прибирання харчоблоку та приміщення для миття столового посуду початкової школи проводиться не своєчасно та не якісно. На розділових столах разом із продуктами (риба) знаходиться використана тара (паперові брудні коробки).
– Кухонні столи частково не марковані.
– Раковини для миття столового та кухонного посуду брудні.
– Виявлені порушення у веденні документації з організації харчування. А саме: журнал виконання натуральних норм ведеться не своєчасно; журнал здоров’я працівників харчоблоку ведеться не за встановленою формою.


ЗОШ І-ІІІст. №1 (початкова школа)

– Кухонні столи частково потребують оновлення маркування.
– Виявлені порушення у веденні документації з організації харчування, а саме:журнал здоров’я працівників харчоблоку ведеться не за встановленою формою.


ДДЗ «Оленка»

– Потребують заміни раковини для миття столового посуду у двох групах (1 та 5 групи).
– Потребує оновлення стіновий кахель в туалеті 6 групи.


ДДЗ «Горобинка»

– Потребують заміни полиці для горщиків;
– Режим миття горщиків організовано з порушенням санітарного законодавства (миття горщиків здійснюється безпосередньо у піддоні для підмивання дітей). Також в цьому піддоні зберігаються ємності для замочування горщиків.
– В закладі зберігання мийних та дезінфікуючих засобів організовано у місцях можливого доступу дітей.
– Прибирання харчоблоку проводиться не своєчасно та неякісно.
– У закладі відсутній стіл та м’ясорубка для риби.
– Добові проби відбираються в неповному обсязі. Зберігаються із порушенням (при перевірці виявлений полуденок за дві попередні доби).

Керівникам дитячих та навчальних закладів також направлені листи з вимогами усунути виявлені порушення.

джерело