«Енергія» здолала «Кристал» у херсонському дербі

В Херсоні 11 вересня відбувся матч 8-го туру чемпіонату другої ліги між місцевим «Кристалом» і новокаховською «Енергією».

Рахунок відкрили господарі поля (Гогітідзе, 17), проте вже за 15 хвилин гості відновили рівновагу (Бондар, 32). На початку другого тайму «Енергія» вийшла вперед (Бородай, 48). Сприятливий для себе рахунок 2:1 новокаховчани утримали до кінця матчу, що дозволило їм здобути другу вольову перемогу в поточному сезоні.

Після 8-го туру «Енергія» набрала 10 очок і покращила своє турнірне становище, піднявшись на 11-ту сходинку в групі «Б».

«Таврія» після домашньої поразки від «Тростянця» опустилася на 12-е місце, «Кристал» залишився на 14-му.

Наступної суботи «Енергія» прийматиме одного з лідерів першості — «Скорук» (Томаківка).