«Енергія» вирвала нічию в матчі з «Металургом»

Матчем «Енергія» (Нова Каховка) — «Металург» (Запоріжжя) в суботу, 24 квітня, в групі «Б» стартував 19-й тур чемпіонату другої ліги.

Рахунок в середині першого тайму відкрили гості. Мохначук в штрафному майданчику новокаховчан завалив форварда запорожців Сидорова, який вийшов один на один з воротарем. Арбітр вказав на точку, а захисник «Енергії» отримав червону картку за фол останньої надії. Загальский впевнено реалізував пенальті — 0:1.

Залишившись у меншості, господарі не дозвили супернику збільшити рахунок, а потім взагалі відігралися. На 74-й хвилині суддя призначив пенальті у ворота «Металурга» за гру рукою в штрафному майданчику. Росохатий влучив у штангу, проте м’яч відскочив в сітку.

1:1 – підопічні Хаврова відібрали дуже важливі очки у запорізької команди, яка бореться за вихід до першої ліги.

Наступну гру «Енергія» проведе 1 травня в Кривому Розі проти місцевого «Кривбаса».