«Енергія» поступилася «Миколаєву» в домашньому матчі

У неділю, 26 вересня, в рамках 10-го туру чемпіонату другої ліги новокаховська «Енергія» приймала МФК «Миколаїв».

Гра вийшла результативною, «Енергія» вкотре проявила характер, проте знову програла на своєму полі.

На перерву команди пішли за рахунку 0:2: відзначилися Кравченко (7 хв.) і Швець (42 хв.). А в середині другого тайму Окатий взагалі зробив його непристойним для новокаховчан — 0:3. Щоправда, вже через чотири хвилини Бондар релізував пенальті, подарувавши «Енергії» примарну надію  звести матч хоча б унічию. Але господарі поля змогли забити лише один гол, та й то уже в доданий арбітром час (Бородай, 93 хв.).

У підсумку 2:3, після цієї поразки «Енергія» опустилася на 13-ту сходинку турнірної таблиці групи «Б».

Зазначимо, цього сезону новокаховчани вкрай невдало грають на своєму полі: в 6 домашніх іграх набрали 5 очок, здобувши лише одну перемогу — в 1-му турі над «Реал Фармою».

Інші клуби Херсонщини в 10-му турі також спіткала невдача: «Таврія» програла «Скоруку», а «Кристал» вдома поступився «Вовчанську» — 0:1.

В наступному турі, 2 жовтня, саме вовча команда у Харкові екзаменувати новокаховську «Енергію».