Дві громади з Херсонщини претендують на перемогу у всеукраїнському конкурсі

Хто стане переможцем конкурсу “Наша громада”? Результати оголосять 30 вересня о 13:00. Серед 13 фіналістів Асканія-Нова та Верхньорогачицька територіальні громади Херсонської області.

Оголошення переможця відбудеться у студії ICTV за участю організаторів конкурсу, членів журі та громад-фіналістів. За онлайн-трансляцією ви зможете слідкувати на Youtube-каналі Факти ICTV, а також Facebook-сторінках Програми DOBREУкраїнського кризового медіа-центруДецентралізації, а також у Facebook-події.

На першому етапі представники територіальних громад подавали анкети на сайт otg.fakty.com.ua, де описували проєкти, які прагнуть реалізувати, презентували свої ідеї змін журі та авдиторії. Усього на конкурс надійшло 289 заявок від громад, із них до голосування допущено 283. У фінал пройшли 13 громад, проєкти яких отримали найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, ще 13 фіналістів обрало експертне журі. Серед них Асканія-Нова та Верхньорогачицька територіальні громади Херсонської області.

Протягом останніх трьох місяців телеканали ICTV та СТБ в ефірі новинних програм Факти та Вікна розповідали про проєкти громад. Сюжети доступні на сайті «Наша громада».

А поки глядачі слідкували за історіями з екранів телевізорів – журі переглядало детальні описи проєктів обрало переможця конкурсу.

Конкурс «Наша громада» реалізується телеканалами ICTV та СТБ, а також Українським кризовим медіа-центром, за підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE.