Дві громади Каховського району претендують на премію Ukraine Tourism Awards 2021

Цьогоріч 8 представників Херсонщини змагаються за першість у 7 номінаціях премії «Ukraine Tourism Awards 2021». Дві громади представляють Каховський район: Нова Каховка з «кам’яними вишиванками» і Присивашшя з туристичним проєктом «Здиваш Сиваш».

Повний список номінантів від Херсонщини:

  • Відкриття року у готельній сфері: «Platon Hotel»
  • Найкращий туристичний медіаблогер: Блог «Херсонці 100 років тому» Медіаплатформи «Вгору»
  • Місто мого серця: Херсон, Нова Каховка
  • Регіональний прорив року: Херсонський академічний музично-драматичний театр ім.Миколи Куліша; Туристичний проєкт «Здиваш Сиваш»
  • Найкращий екскурсійний гід: Юрій Голінько – Екстрим тур Станіславські скелі
  • «Доступний туризм». Безбар’єрна культура: Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша
  • Амбасадор #мандруйукраїною: Мережа готелів  «Premier» (у тому числі «Premier Compass Hotel Kherson»).

«Ukraine Tourism Awards 2021» – головна туристична премія України. Організаторами заходу є Київська Туристична Асоціація та громадська спілка «Visit Ukraine» за підтримки Державного агентства розвитку туризму України та партнерів.

У 14 номінаціях, що спрямовані на підтримку та розвиток різноманітних напрямів туризму, буде відзначено кращих гравців ринку, які показали приклад нестандартних рішень та продовжували роботу в умовах коронакризи, намагались підвищувати рівень обслуговування, а також приділяли особливу увагу інклюзивному туризму. Кожен переможець отримає серце «Ukraine Tourism Award» як знак вдячності та поваги.

Увага: у кожній номінації одна людина може обрати лише одного переможця. Визначення переможців відбуватиметься за принципом більшості голосів, сума яких складається з 50% голосів, що віддані онлайн, та 50% голосів організаційного комітету.

Голосування триває до 15 грудня 2021 рок включно за посиланням.

Гала-шоу та церемонія нагородження переможців відбудеться 17 грудня 2021 року в InterContinental Kyiv за присутності представників держави, експертів з туризму, кращих тревел-блогерів країни та зіркових гостей.