Довибори на Херсонщині: виборці округу №184 обирають нардепа

Сьогодні, 31 жовтня, відбуваються вибори народного депутата в 184-му окрузі. Понад 161 тисячу виборців мають взяти участь у довиборах на Херсонщині, повідомляє громадянська мережа “Опора”.

Відповідно до даних на сайті Центральної виборчої комісії, у окрузі на Херсонщині зможуть проголосувати орієнтовно 161307 виборців. Здійснити волевиявлення вони зможуть на 188 виборчих дільницях округу №184.

Проміжні вибори нардепа у мажоритарному окрузі відбувається відповідно до Закону України “Про вибори народних депутатів України”, оскільки чинний склад парламенту обирався ще за старим законодавством та змішаною виборчою системою. Виборча система — мажоритарна система відносної більшості, а отже перемогу здобуде той кандидат, який отримає найбільше голосів виборців, пояснює ОПОРА.

До виборчих бюлетенів в окрузі на Херсонщині буде включено 15 кандидатів. Серед кандидатів, які продовжують боротьбу за мандати, суттєво домінують представники політичних партій у порівнянні з самовисуванцями – 13 проти 2.

Серед кандидатів, включених до виборчого бюлетеня, суттєво переважають чоловіки. В ОВО №184 балотуються 12 чоловіків та 3 жінки.

джерело