Дмитро Васильєв: Чому я обрав «Опозиційну платформу — За життя»

Ситуація, що склалася останнім часом в Україні, ставить значну частину самостійно думаючих людей перед нелегким питанням: за кого саме голосувати? Давайте поміркуємо.

Старі-нові обличчя


«Нові обличчя» виявилися абсолютно несистемними політиками. Вони прийшли до влади, запропонувавши українцям мрію, але протягом року не зробили навіть найочевидніших кроків з реформування країни. Великі надії обернулися великим розчаруванням.


Окрім того, під зеленими прапорами на місцеві вибори збирається чимало тих, хто впродовж останніх років вже неодноразово змінював свій політичний колір. Дати їм ще один шанс? Шанс на що? Продовжувати розорення країни та розпродаж комунальної власності, продовжувати збільшувати тарифи, щоб іще більше зростало зубожіння людей?


Але ж державний устрій за своєю суттю нагадує піраміду — навіть якщо зняти верхівку, конструкція встоїть, якщо зруйнувати основу, то впаде все.


Місцеве самоврядування, територіальні громади — це і є наша основа. Там не повинно бути місця брехунам та пройдисвітам, особливо тим, хто вже показав свою суть у минулих каденціях. Не впорався — на вихід, прокрався — йди та ще й обов’язково відповідай за свої дії, згідно із Законом.

«Місцеві» партії чи «центральні»?


Голосувати за «місцеві» партії? Чи зможуть вони провести якісні, масштабні зміни без державних дотацій та реальної підтримки з Києва? Це означає, що вони будуть змушені «примкнути» до якоїсь реальної політичної сили. Чи є впевненість в тому, що та сила, на бік якої вони встануть, відповідатиме вашим очікуванням? До того ж, розраховувати на те, що якийсь кандидат зможе навести порядок в селі/місті/області тому, що він успішний бізнесмен, вибачте, але це чергова ілюзія. Ви ж, напевно чули, як прийнято в бізнесі: нічого особистого, тільки тверезий і строго вивірений розрахунок.


Підтримати партії, які зробили собі «піар» на війні, імітують бурхливу діяльність, але цілком
зрозуміло, що мир для них невигідний? Для більшості людей відповідь теж зрозуміла.

Мій вибір — чітка програма та послідовність розумних дій

Недарма місцеві вибори зробили політичними — прив’язали кандидатів до партій. Домогтися поліпшення якості нашого з вами життя можна тільки у взаємодії з такою політсилою, яка може вплинути на органи влади і реально хоче добробуту для всіх громадян України.

Я обрав для себе партію «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ», яка має чітку програму дій та послідовно проводить соціально-відповідальну політику. Саме ця політсила пропонує законодавчі ініціативи, які дозволять реально просуватися шляхом до миру, саме «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ» пропонує територіальним громадам партнерство, а не підпорядкування та прагне налагодження співробітництва держави і громад через угоди про регіональний розвиток і програми державного інвестування в розвиток територій. Це — соціальний розвиток і поліпшення якості життя людей.