Дитсадок у Таврійську відкриє гральну LEGO кімнату

В Таврійському дитсадку «Джерельце» планують відкрити ще одну гральну кімнату. Як розповіла Лідія Зоря, завідуюча дошкільним закладом, разом з зайняттями за методикою Монтессорі діти будуть займатися конструюванням з LEGO DUPLO. Нещодавно Благодійний Фонд Івана Вінника подарув дитсадку біля десятка нових конструкторів LEGO DUPLO – «Моє місто», «Парк атракціонів», «Моя перша машина» тощо. Лідія Григорівна хоче пристосувати під нову гральну кімнату приміщення однієї з вільних груп. Вона не потребує додаткового ремонту, досить буде застелити підлогу килимом, обставити деякими меблями, і все готово до роботи, говорить завідуюча.

Як вважає вихователь-методист дитсадка Наталя Сігаєва, використання в роботі з дітьми наборів ЛЕГО дозволяє за більш короткий час досягти стійких позитивних результатів у навчанні та вихованні. Тому крім традиційних методик, останнім часом в психолого-педагогічному процесі все ширше використовуються ЛЕГО-технології. Однією з них є конструктивно-ігровий засіб LEGO DUPLO, що володіє характеристиками, які значно відрізняють його від інших конструкторів, насамперед, великим діапазоном можливостей.

– Експериментальні дослідження показали, гра в LEGO ефективно сприяє розвиткові дітей. Займаючись конструюванням з елементів LEGO, дитина вчиться добра, творчості, радості, – каже Наталя Сігаєва.