Іван Вінник: рухаємося вперед!

14 червня у новокаховському Палаці культури відбулась конференція прихильників Івана Вінника, депутата ВР України VIII скликання за 184-м мажоритарним виборчим округом. Навіть дуже спекотна погода не завадила людям приїхати на зустріч зі своїм народним депутатом і однодумцями.

Разом зібралися більше ніж 400 людей, які вбачають позитивні зміни в розвитку місцевої інфраструктури завдяки діяльності і принциповій позиції Івана Вінника. Соціально активні жителі Нової Каховки та шістьох районів області, зібралися, щоб підтримати кандидата та побажати йому перемоги в майбутніх виборах.

Перед присутніми, в підтримку Івана Вінника, виступили керівники районних структур різного рівня. Голова Великоолександрівської райдержадміністрації Ігор Цвігуненко, голова Великолепетиської районної ради Тетяна Верховська, голова Бериславської РДА Олександр Гомон, Високопільський селищний голова Руслан Застава  – у кожного з них знайшлося про що розповісти: в кожному районі нашого округу є чимало об’єктів відремонтованих, побудованих або обладнаних за допомогою народного депутата.

Василь Титаренко, голова Нововоронцовської райдержадміністрації: «Багато проблем в районі вдалося вирішити за допомогою Івана Вінника та під його контролем. Наприклад, велика проблема, з якою ми зіткнулися у 2014-2015 роках – це майже повністю зруйноване потужним транспортом покриття траси Т 0403, яка проходить від села Мар’янське до Берислава. Ми неодноразово зверталися до керівництва Облавтодора, Укравтодора, але все було марно і тільки після втручання Івана Юлійовича і його звернення до Міністерства транспортної інфраструктури, питання зрушилося з місця. Чимала ділянка шляху (14-15 км) вже відремонтована, і ми нарешті маємо  нормальний зв’язок з обласним центром та іншими населеними пунктами області».

Ірина Джеманова, заступник голови Бериславської районної ради: «Я підтримую Івана Вінника і маю на це чимало причин. Завдяки діяльності нашого народного депутата ми маємо систематичне фінансування проектів районного розвитку, залучення бюджетних коштів для капітального ремонту та заходів з енергозбереження дитячих садочків, шкіл та лікарень району, придбання обладнання, будівництва артезіанських свердловин та багато іншого. Майже кожен населений пункт Бериславського району отримав потужну фінансову підтримку від Івана Юлійовича».

Іван Вінник виступив перед присутніми зі звітом про свою депутатську діяльність, розповів, які саме, гострі соціальні проблеми він вважає першочерговими, та запевнив, що зупинятися на досягнутому ані сам нардеп, ані його команда не збираються. «Людина, пропрацювавши все життя, не повинна отримувати мізерну пенсію, менше, ніж вона платить за комунальні послуги. Селяни не повинні за безцінь здавати в оренду свої земельні паї. Моя програма враховує розвиток цих напрямків. Я знаю як це треба робити й буду це робити.

Ми будемо рухатися вперед. Я і далі буду багато зустрічатися з людьми особисто. Я буду виявляти їм повагу особисто, вислуховувати їхні проблеми та побажання, відповідати на їхні запитання, дивлячись людям в очі, а не тільки через газети або телебачення».

Доречі, Палац культури, в якому відбувався захід, відновлено й завдяки зусиллям народного депутата. Будівля зазнала сильної пожежі в 2007 році, та майже 10 років стояла занедбана, через брак коштів. Палац довелося повністю відновлювати, від даху до внутрішніх інтер’єрів. Це був один з пунктів попередньої передвиборчої програми Івана Вінника. В 2016 році йому вдалося залучити до Нової Каховки необхідне фінансування. І в 2017, через 10 років після пожежі, Палац було відремонтовано.