Директор Новокаховської школи №5 потрапив “під роздачу”

Звільнити директора розташованої у Таврійську Новокаховської школи №5 Віктора Нестеровича запропонував міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. Це було озвучено на засіданні виконавчого комітету міськради 23 липня під час обговорення ходу підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період. Чи не найбільше зауважень при розгляді цього питання виникло до закладів освіти. 

— По освіті рівень підготовки до зими нині становить біля 40%. Роботи попереду дуже багато, але багато об’єктів треба встигнути зробити до початку навчального року. Викликає тривогу недостатній темп виконання робіт в школі №4 і деяких інших, — зазначив перший заступник міського голови Леонід Чурсинов.

— Є у нас проблема й зі школою №5. Ще в грудні минулого року для ремонтних робіт їй були виділені бюджетні кошти. Але досі там нічого не зроблено, — доповнив заступник міського голови Олег Тарабака.

Це викликало обурення у міського голови і він підняв з місця начальницю відділу освіти міськради Лілію Микитенко.

— Ви або знімаєте [директора школи №5 Віктора Нестеровича] з посади або контролюєте його роботу, — заявив їй Володимир Коваленко. — Цей директор нас постійно підставляє. Він унікальна людина. Мені здається, що він свідомо так робить. Йому як директору школи не потрібно взагалі нічого.

Проте до прямих вказівок звільнити Віктора Нестеровича на засіданні виконкому не дійшло. І, судячи з усього, не дійде — принаймні, зараз. Про це наголосив міський голова Таврійська Миколи Різака.

— Питання по школі №5 вичерпано. На жаль, ніхто не розібрався в ситуації, що там склалась і тому поспішили зробити якісь висновки. Дійсно, ще в грудні закладу виділили 120 тис. грн. на ремонт покрівлі. Однак цієї суми на проведення робіт не вистачало, адже за кошторисом необхідно біля 300 тис. грн., — прокоментував він. — Якби Новокаховська міськрада виділила достатньо коштів, все було б зроблене значно швидше. Але зараз роботи там йдуть, питання до директора школи №5 зняті.

джерело