Держпродспоживслужба Херсонщини інформує про факти фальсифікації вершкового масла

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області доводить до відома громадян інформацію щодо виявлених фактів фальсифікації солодковершкового масла.

За повідомленням ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів» у рамках масмедійного проекту «Стоп фальсифікат» встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу солодковершкового масла операторами ринку:

– ТОВ «Рихальський завод сухого молока»,

– ТОВ «Еней»,

– ТОВ «Фірма АПРЕЛЬ»,

– ПП «Земледух В.Т.»,

– ТОВ «Іва – Арт»,

– ТОВ «Городенківський сирзавод»,

– ТОВ «Інтер – мол»,

– ТОВ «Терен – Про»,

– ВАТ «Турківський молокозавод»,

– ТОВ «Гранд Молпродукти»,

– ТДВ «Яготинський молзавод, Золотоніський маслоробний комбінат»,

– ПП «Рось», філія «Роменський молочний комбінат»,

– ТОВ «Мілкіленд – Україна».

Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою протидії обігу небезпечного, непридатного до споживання, неправильно маркованого харчового продукту Головним державним інспектором України підписано розпорядження № 2 від 05.01.2021 р. «Щодо протидії фальсифікації масла солодковершкового».

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі виявлення вказаного харчового продукту споживачі можуть повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за тел. (0552) 321736 або звертатись до територіальних управлінь.