Депутати від партії «Нам тут жити» не отримали посвідчення та не голосували на сесії Новокаховської міської ради

На першій сесії Новокаховської міської ради восьмого скликання, що відбулася 17 листопада, депутати від партії «Нам тут жити» не брали участь у голосуванні та не отримали свої посвідчення. 

Згідно Виборчого кодексу України, кожен обраний депутат місцевої ради зобов’язаний протягом 20 днів після офіційного оприлюднення результатів відповідних виборів подати до своєї територіальної виборчої комісії заяву про реєстрацію обраним депутатом. 


Депутати від партії «Нам тут жити» Юрій Власов, Анатолій Білий, Олександр Лук’яненко, Олена Михайлова надали відповідні заяви лише напередодні, 16 листопада. Затягнувши з поданням заяв, ці депутати не набули право голосу на першій сесії.


Тим часом їх колеги, 28 зареєстрованих депутатів, сьогодні отримали свої посвідчення та обрали новим секретарем міської ради Дмитра Васильєва і затвердили нових заступників міського голови.

Нагадаємо, що раніше посаду секретаря міської ради займав Олександр Лук’яненко (Нам тут жити). Як гадаєте, враховуючи факт обрання Васильєва, Лук’яненко матиме наснагу працювати депутатом на благо Нової Каховки?

Також нагадаємо, що Юрія Власова одночасно обрано депутатом Херсонської обласної ради, Анатолія Білого призначено заступником міського голови Таврійська.

Одразу після виборів “Таврійські вісті” припустили, що Олександр Лук’яненко може втратити посаду секретаря міської ради, а разом з тим і контроль над депутатським корпусом.