Депутати Каховської районної ради побували в Присиваській тергромаді

Депутати Каховської районної ради на чолі з керівниками райради Валерієм Брусенським та райдержадміністрації Наталією Стаднік 8 червня із ознайомчою поїздкою завітали до Присиваської громади.

Представники громади презентували гостям досягнення за період об’єднання, розповіли про успіхи та напрацювання в різних сферах. Провели екскурсію по локаціям туристичного маршруту Присиваської ТГ, розповіли про розвиток туризму в цілому, залучення інвестицій, діяльність бізнесу на території громади та сприяння розвитку туризму.

Враженнями від поїздки поділився депутат райради, член комісії з питань територіальних громад та розвитку територій Павло Ярмій:

— Ця поїздка — це перша спроба зрозуміти, чим живуть громади, що їх хвилює, які проєкти вони реалізують. Познайомившись з Присиваською ТГ, ми були дуже вражені, тим, що побачили, а головне — людьми, які там живуть і працюють. Вони дуже пишаються своїми досягненнями, своєю роботою, своєю територією. А пишатися є чим — і закладами освіти, і соціальними, і спортивними обєктами, і туристичними «родзинками». Зокрема, зеленами садибами, яких в громаді понад 100. Та найцінніше, це, звичайно ж, люди.

Особисто мне найбільше вразила відкритість, єдність, цілеспрямованість команди, яка згуртувалася навколо голови сільради Сергія Кліщевського.

Я запропонував керівництву райради організувати поїздку представників невеликих сільських громад нашого району до Присиваської ТГ для ознайомленння з її досягненнями. Заодно провести тренінг, який допоможе впровадити деякі «фішки» Присивашшя в інших громадах.