Депутат вважає, що новокаховські посадовці приховують інформацію щодо коштів, призначених для лікування COVID-19

Депутат Олена Михайлова вважає, що новокаховські посадовці приховують інформацію щодо використання коштів, які міськлікарня отримує для лікування хворих на COVID-19.

На 18-й сесії міської ради Олена Михайлова повідомила, що направила гендиректорці ЦМЛ Наталії Гончаровій депутатський запит з проханням надати інформацію щодо коштів, які лікарня отримує для лікування пацієнтів з COVID-19. Приводом до запиту стали неодноразові звернення новокаховчан, які раніше отримала депутат. В них містяни просили надати матеріальну допомогу через те, що витратили десятки тисяч гривень на лікування від коронавірусу.  

Проте відповіді на свій запит Олена Михайлова не отримала. Натомість Гончарова сказала лікарю, яка вилікувала Михайлову від ковіду, що депутат поскаржилася на неякісну медичну допомогу.

— Я розумію, що я втрутилася в те, що мені зась знати, що не потрібно знати жодному громадянину в цьому місті. Тому я запевняю тих осіб, які дуже переймаються через цю ситуацію, що я не зупинюся. Адже це створює загрозу моєму життю — якщо я захворію ще раз, цей лікар відмовиться мене лікувати.

Я вимагаю від Олега Анатолійовича Тарабаки (перший заступник міського голови – ред.) та Гончарової або оприлюднити мою скаргу, або вибачитися перед цим лікарем, якого ви викорастили у своїх політичних ігрищах, — заявила Олена Михайлова.

Нагадаємо, що лікування пацієнтів з COVID-19 входить до безкоштовного пакету послуг, передбачених Програмою медичних гарантій у 2021 році.