Депутат Херсонської облради наживається на людях під час карантину

Великі оптові компанії необгрунтовано піднімають ціни на основні та соціально вагомі товари. Про це заявив у соцмережах заступник голови МВС Антон Геращенко. За його словами, різке підняття цін виробниками може бути результатом змови великих гравців на ринку.

Інформація про компанії, які дозволили собі необгрунтовано піднімати ціни на продукти харчування та овочі, була передана до Антимонопольного комітету.

«Ніхто не має права необгрунтовано піднімати ціни та наживатися на українцях під час епідемії! Очікую початку антимонопольного розслідування АМКУ за фактами різкого, необгрунтованого завищення цін на продукти першої необхідності, що могло стати результатом змови великих оптовиків», – заявив Геращенко.

До списку компаній потрапило фермерське господарство «Аделаїда», яке належить родині депутата Херсонської облради від «Нашого краю» Сергія Рибалко. Сам же депутат володіє 67,5% статутного капіталу господарства. Як вказано у аналітиці Геращенко, «Аделаїда» підняла ціни на картоплю на 50% трохи більше ніж за тиждень. Така позиція депутата, який наразі є ще й помічником нардепа Ігоря Колихаєва, ніяк не сходиться з його передвибочими лозунгами про захист простих людей.

Більше цинічності ситуацією з Сергієм Рибалко придає те, що зараз, під час надзвичайного стану, влада просить бізнес допомогти зібрати кошти на боротьбу з коронавірусом та гуманітарну допомогу для незахищених верств населення. Але сам Рибалко обрав тактику мовчання. Його сторінки у соцмережах не оновлюються ще з лютого місяця. Тобто поки всі гуртуються навколо проблеми, депутат просто вирішив нажитися на простих українцях.

джерело