Депутат Херсонської облради Гондарева розповіла про набір корупціонерів до нової команди Ігоря Колихаєва

Депутат Херсонської обласної ради Галина Гондарева повідомила про вихід з депутатської групи Ігоря Колихаєва «Нам тут жити». Своє рішення депутатка пояснила тим, що до команди увійшли люди, які мають лише корупційні амбіції, а також зв’язок з корупційним світом та командою Януковича.

Галина Гондарєва детально описала причину виходу із депутатської групи «Нам тут жити» в соціальній мережі Фейсбук, пояснивши, що серед її новоспечених колег знайшлось багато людей, які пов’язані  з корупційними схемами, кримінальним світом та навіть командою Януковича.

«Повідомляю офіційно для всіх та звертаюсь до Ігоря Вікторовича (Колихаєва.- прим. автора) зокрема. Хто такий Микола Костяк на Херсонщині, напевно, знає кожен. І кожен знає, чим ознаменувався період керівництва нашою областю ставленика Януковича – він вкрав гроші на будівництві найважливішої інфраструктурної артерії Херсона – мостопереходу! Потім зухвалим чином із почуттям повної безкарності незаконно привласнив собі землі садів під Херсоном у с. Садово, під прикриттям яких досі видає себе за успішного фермера, який до аграрної галузі насправді жодного відношення не має. Пам’ятають херсонці і про ласий шматочок у вигляді земельної ділянки на березі Дніпра у сел. Антонівка – незаконно привласнена ділянка й досі не повернена громаді! Призупинене будівництво котеджу, напевно, чекає, коли Микола Костяк знову прийде до влади і матиме вплив на державні контролюючі органи на місцях! Ще один представник команди Віктора Януковича – скадовський підприємець Сергій Кульчиковський, який під час керівництва президента-утікача обіймав посаду першого заступника голови Скадовської РДА. Ряд кримінальних проваджень, корупційні скандали із гучним затриманням, перебування у розшуку та зазіхання на комунальну власність громади Скадовщини – все це лише мала частина його біографії, яка є у відкритих джерелах за першим запитом пошукової системи. Цього мало?!», – говорить Галина Гондарєва.

Крім цього, за словами Гондарєвої, до команди Колихаєва по Каховському району увійшли представники ще одної родини із сумнівною репутацією серед місцевих жителів, з якими б вона мала разом опікуватись питаннями актуальними для Каховщини зокрема.

«Я зараз нікому з мешканців Каховського району не відкрию страшну правду – вони всі давно знають, що собою являють такі діячі як сім’я Мелконян. Це представники злочинного угрупування, на рахунку яких рейдерство, незаконне захоплення земель, шахрайське привласнення совхозів, фермерських господарств та державних земель. Ще одна сумнозвісна сторінка біографії вказаного громадянина – погрози фізичною розправою та кримінальні справи через стрілянину у простих людей серед білого дня!!! Окрім того, Мелконян відомий своїм лояльним ставленням до країни-агресора, оскільки з невідомих причин він регулярно відвідує РФ і веде бізнес з російськими підприємствами», – пояснює Гондарєва.

Наостанок, свої слова Гондарєва підкріплює яскравим відео із камер спостереження, де відбувається бійка у громадському місці за участі вищезазначених осіб.

Крім цього, вказані факти щодо кримінальних проваджень можна легко перевірити у відкритих джерелах інформації. Та чи проходять хоча б таку перевірку «професіонали», яких набирають в нову політичну силу?