День Незалежності в Новій Каховці влада і активісти святкуватимуть окремо

Міська рада Нової Каховки оприлюднила програму святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України 23-25 серпня.

Урочистості розпочнуться 23 серпня о 9.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Тут запланована церемонія підняття державного прапора України, вручення паспортів юним громадянам і покладання квітів до пам’ятника.

О 10.00 – історико-патріотичний флешмоб «Небо і сонце – наш прапор ясний!» (дитяча бібліотека), о 15.00 – святковий концерт за участю Полтавського академічного симфонічного оркестру (Палац культури, вхід за запрошеннями).

24 серпня з 10.00 до 16.00 – день відкритих дверей в музеї історії міста і картинній галереї, 16.00-17.00 – дитяча розважальна програма в міському парку та дитячому майданчику, 17.00 – вечір відпочинку у супроводі духового оркестру Палацу культури (біля альтанки), 17.00 – 19.00 – святковий концерт «Тобі, Україно, наша любов, шана і пісні!» (Палац культури, вхід вільний).

25 серпня о 9.00 – пробіг вулицями міста у вишиванках (від стадіону «Енергія»), 16.00-18.00 – вечір відпочинку у супроводі духового оркестру ПК (містечко атракціонів).

У громадськіх і політичних активістів міста 24 серпня альтернативна програма: вони запрошують новокаховчан на урочисту ходу, яка завершиться покладанням квітів, хвилиною мовчання та вшануванням загиблих героїв АТО (початок о 10.00, місце збору – біля магазину «АТБ» на пр. Перемоги). А о 20.00 на центральній площі міста розпочнеться акція «Запали свічку».

До речі, судячи з коментарів у Фейсбуці, городяни не в захваті від офіційної програми святкування (орфографія збережена).

«Ну и кто туда пойдёт?( одно и тоже каждый год… Идей 0…»

«Грусть-печаль»

«В Каховке и то по интересней!!»

«В этом году даже никакой Пупкин не выступает (( Видимо мер сам нам споет»

«Кому интересен этот бред?»

«Клас! Программа супер будет как всегда оригинально) отличный повод посетить соседнюю Каховку»

«Всё в лучших традициях совка.»

«Не интерестно вообще»

«Сплошная печаль.»

«Поедим в соседнюю Каховку.»

«Круто» – як при Януковичі(((»

«Мрак и ужас! Печаль города!»

Нагадаємо, в Каховці 24 серпня відбудеться фестиваль «EDA FEST 2019», виступатимуть рок-гурти «Green Grey» та «Город Неспящих».