Cправу щодо організаторів незаконного грального бізнесу в Новій Каховці cкерували до суду

Слідчі обласного главку поліції закінчили досудове розслідування справи щодо 7 учасників злочинної групи, які у місті Нова Каховка організували незаконний гральний бізнес – надавали доступ до азартних ігор. У викритті злочинної групи слідчим допомагали працівники Управління стратегічних розслідувань у Херсонській області за процесуального керівництва прокуратури області, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

У підпільному гральному закладі правоохоронці під час обшуку вилучили комп’ютерну техніку, інші носії інформації та чорнові записи прибутків і витрат.

Всім фігурантам слідчі поліції Херсонщини повідомили про підозру в причетності до скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.28 Кримінального кодексу України «Вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією» та ч.1 ст. 203-2 ККУ «Незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей».  

Була зібрана достатня доказова база, тому нині слідчі закінчили досудове розслідування у кримінальному провадженні, фігурантам були вручені обвинувальні акти і справа уже направлена в суд.