«Чумак» турбується про своїх працівників

Компанія «Чумак» як сумлінний роботодавець не просто турбується про своїх працівників та їх соціальне благополуччя, а й дає змогу підлеглим отримати нові враження, подорожувати та відпочивати. Адже, цього року розпочала працювати унікальна програму лояльності «Подорожуй разом з «Чумак!».

Компанія «Чумак» – національний лідер з виробництва продуктів харчування, продукція компанії смачна, корисна і якісна. «Чумак» пропонує споживачам кетчупи, соуси, майонези, томатну пасту, соки, консервовані овочі та макаронні вироби. Ми лише трохи молодші, ніж держава – протягом 22 років ми зростаємо та розвиваємось разом з Україною. А найголовніше –  щоденно нам довіряють і дорослі, і маленькі споживачі.

Компанія «Чумак» – приклад соціально відповідального бізнесу і  сумлінного роботодавця. Багато років ми успішно проходимо зовнішні аудити з соціальної відповідальності.

В 2016 році успішно пройшли аудит SMETA (аудит торгівлі на відповідність етичним вимогам). Звіти  аудиту соціальної відповідальності SMETA визнаються в більш, ніж 160 країнах світу і є вагомим та незаперечним аргументом у підтвердженні дотримання підприємством своїх зобов’язань перед працівниками,  відповідність  до кращих світових практик  зовнішніх і внутрішніх бізнес-процесів компанії. 

В березні 2018 року компанія черговий раз успішно пройшла  аудит із постачальника компанії Макдональдс. Результати свідчать, що ми суворо дотримуємось вимог чинного трудового законодавства, створюємо необхідні умови для комфортної  та безпечної роботи працівників, якісно і своєчасно виконуємо зобов’язання перед споживачами.

Працівникам підприємства гарантовано:

  • Офіційне працевлаштування
  • Можливість професійного зростання.
  • Вчасна виплата заробітної плати
  • Безкоштовну доставку (Каховка, Любимівка, Нова Каховка, Берислав).
  • Пільгове харчування
  • Безпечні умови праці, забезпечення спецодягом
  • Система преміювань і заохочень
  • Унікальна програма лояльності для працівників

Саме про цю програму і хотілося б розказати детальніше. 

У 2018 році  ми продовжуємо зростати, нарощувати  обсяги виробництва, в нас з’являються нові клієнти і нові проекти. Реалізація цих проектів потребує злагодженої, професійної роботи всього колективу. І щоденні зусилля всіх наших працівників, їх щоденна кропітка праця – запорука успіху компанії.

В компанії вже запроваджена і  успішно діє система  матеріального заохочення, преміювання працівників. Вона приносить свої плоди: люди вмотивовані працювати ефективніше, надають і реалізують пропозиції з вдосконалення обладнання, оптимізації виробничих процесів. 

Але ми пішли далі, і  виникла ідея не просто винагородити працівників грошима, а подарувати можливість відпочинку та незабутніх вражень.  Тому в січні 2018 року вперше в історії компанії «Чумак»  було презентовано унікальну програму лояльності «Подорожуй разом з «Чумак!» 

Кожного місяця  розігруються  4 безкоштовні путівки на закордонну подорож. Програма охоплює всіх працівників підприємства в міста Каховка.  Переможці мають змогу придбати путівку для членів родини, вартість якої компанія також частково сплачує.

На сьогоднішній день вже проведено 3 розіграші.  Перші переможці,  механік макаронного виробництва Анатолій Олександрович Мельник із дружиною Любов’ю і укладальник пакувальник складу готової продукції Тетяна Василівна Стрюк із донькою Валерією,  з  18 по 25 лютого 2018 року  відпочивали у готелі HiltonSharksBay в місті Шарм-ель-Шейх на березі Червоного моря. З 11 по 18 березня в тому ж готелі відпочивали охоронник – контролер Евгеній Сосюра разом із дружиною Наталією. 

Олександр Кремньов – Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування 5р,Сергій Ніколаєнко – вантажник, Олена Ковальчук- укладальник пакувальник; 
Солобчук Світлана і Олександр. Світлана працює обліковцем на складі  готової продукції
Подружжя Євгеній І Наталія Сосюри. Євгеній працює охоронником- контролером

На черзі готується до вильоту на відпочинок  наступна група робітників із 5 чоловік.

Переможці щиро ділились із колегами  приємними  враженнями і емоціями.

Крім цього, приємним заохоченням стали й подарункові сертифікати мережі побутової техніки «Фокстрот»  на 1000 гривень. Таких серед працівників розіграно вже 5.

Ми бачимо в дії ефективність подібних проектів. Такі програми, безумовно, об’єднують колектив, підвищують мотивацію персоналу, стимулюють працівників до продуктивної праці,  сприяють збільшенню  ефективності виробництва.

Олена Грицай,

начальник відділу з управління персоналом компанії «Чумак»