Чотири злочини на двох дівчат у Каховці

На міському пляжі Каховки четверо місцевих впродовж двох днів позбулися своїх мобільних телефонів. Крадіжки щоразу здійснювалися за стандартною схемою: люди залишали речі на підстилках чи рушниках без нагляду, та йшли купатися в Дніпрі. А коли поверталися, мобільників уже не було. Причому щоразу зникала електроніка від одного й того ж виробника – китайські «Xiaomi».

Вивчати цей «феномен», звичайно ж, узялися співробітники кримінальної поліції Каховки. І незабаром отримали «підказку» — сім-картка з одного викраденого телефону запрацювала в іншому. Таким чином злочинці намагалися, певно, заплутати розшуковців. Але робили це по-дитячому наївно, тож і виникла версія, що до крадіжок причетні діти або підлітки. Вона й справдилася, коли у комунікативній системі Вайбер одного зі зниклих апаратів нова власниця розмістила своє фото. І це виявився саме знімок дівчинки шкільного віку.

Далі все було справою техніки. У соціальних мережах знайшли сторінку дитини, котра виклала своє фото у Вайбер. Нею виявилася одинадцятирічна дівчинка, котра приїхала на літо до бабусі. Бабуся ж виховувала дев’ятирічну онучку – двоюрідну сестру юної гості. Дівчата швидко потоваришували, разом ходили на пляж , і… тягли звідти додому вподобані мобільники. Їх поліція вже вилучила, і незабаром поверне законним власником. Що ж до дівчат, котрі промишляли крадіжками, то вік іще не дозволяє притягти їх до кримінальної відповідальності. Хіба що на мам і тат складуть адміністративні протоколи за нехтування батьківськими обов’язками з виховання доньок. Хочеться сподіватися, після цього батьки такі віднадять своїх дітей брати чуже.

джерело