Чиновники Нової Каховки отримали прочухан за карантин у школах

Прочухана за закриття шкіл на карантин влаштував своїм підлеглим під час розширеної апаратної наради міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

– Підстав оголошувати карантин не було зовсім. Але ми чомусь влаштували тривалі гульбища дітям. Замість того, щоб ходити до школи, вони бігають по снігу і дощу. Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій мала б працювати більш відповідально, – заявив він.

Заступник міського голови Віктор Замковий визнав, що ця комісія прийняла рішення про оголошення карантину з 3 по 11 лютого «на упередження». І підтвердив, що епідеміологічний поріг захворювань у Новій Каховці не перевищував допустимі межі.

– Зараз у місті 46 хворих на пневмонію, з них 28 дітей, – додав директор центральної міської лікарні Ігор Гайдаманчук.

Не перейшли епідпоріг і в сусідній Каховці, де карантин у навчальних закладах тривав ще більше – майже 3 тижні. Це підтвердив директор районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Антоненко.

– Але я вважаю, що карантин нам допоміг. Якби не він, то ситуація з захворюваннями на простуду і грип була б значно гіршою, – пояснив він.

джерело