Чиї інтереси захищає “Чорний туман”?

Керівник Спілки ветеранів АТО і волонтерів Олешківського району «Кордон» Олександр Цегельник у Фейсбуці звернувся до новокаховської громади з приводу дій ГФ «Чорний туман», яке нещодавно було зареєстровано в Новій Каховці. Він стверджує, що «Чорний туман» захищає інтереси народного депутата Миколи Паламарчука і його помічника Ігоря Павловського (до речі, заступника керівника «Чорного туману»), які покривають браконьєрів на Херсонщині.

«Шановна громада Нової Каховки! 


Звертаємось до вас та до влади міста, з якою метою було засновано ГФ “Чорний туман” для охорони правопорядку громади або для силовоï пiдтримки незаконних дiй Паламарчука та Павловського? 


Ми громадське формування міста Олешки ГФ “Кордон” сьогодні були, мягко кажучі, здивовані та обурені від дій ГФ “Чорний Туман” міста Нова Каховка пiд керівництвом Діновский Дмитро Євгеневич та членами громадського формування. Які 17.03.2018 року приблизно в 11 годині ранку, завітали до нас в м.Олешки на трьох автівках в кількості приблизно 15 чоловік, для начебто розмови зі мною головою громадської організації “Спілки Учасників АТО та Волонтерів Олешківського району” (Кордон). Я в цей день з молодшим сином збирався до ТРЦ “Фабрика”, і коли подзвонив один з хлопців нашої ГО, і сказав що приїхали пару хлопців з ГФ “Чорний туман” поспілкуватися, я відповів що нехай трохи почекають, бо збераємось з сином в Херсон на “Фабрику” і заїдемо поспілкуємось.

Через декілька хвилин подзвонили хлопці і повідомили, що на цю розмову приïхало бiльше десятка людей вдягнутих в чорну форму. Зрозуміло, що для звичайного спілкування таким кодлом не їдуть. Я попросив своïх хлопцiв щоб вони зачекали мене бiля мiсця зустрiчи, яке було ними запропоноване в центрi мiста біля центрального ринку. Коли ми зустрiлися, хлопцi з ГФ “Чорний туман” почали кидатися з кулаками на нас, я запропонував розiбратися в чому справа. Приводом ïхньоï агресiï було наше жваве обговорення у Фейсбуцi про боротьбу громадськості та ГО “Народний контроль” з браконьерами та їх кришувальниками, такими як Артющик та народний депутат України Паламарчук Н.П, де декілька ГО звернулися в Верховну Раду зi скаргою та за допомогою, бо Паламарчук, маючи вплив, затримує реформу в рибній галузі Херсонській області.

Більш всього нас обурило те, що коли ми ïх запитали: “хлопці для чого ви обєднались, щоб захищати права і громадський порядок наших громадян Херсонщіни, чі для того щоб кришувати злочінну діяльність де кілька представникiв нашої громади Херсонщіни???” А точніше, помічника Паламарчука, Павловського Ігора та самого Паламарчука. На що ми почули відповідь: “Ми працюємо з Павловським та Паламарчуком і нам пох…й що ви тут базікаєте”. Після чого було декілька спроб одного з цієї купи вдарити мене в обличчя.

Вдумайтесь як це можно назвати, 15 осіб у формі ГФ “Чорний туман” в чужому районі серед білого дня починають бiйку, незважаючи на мешканців мiста якi йдуть на ринок. Як звати особу, яка намагалась мене вдарити я не знаю, але знаю як він себе назвав у Фб Друг Мамай, після декiлькох намагань мене вдарити я почав захищатися, і цей неадекватно агресивний хлопець вiдступив, ще декiлька хвилин хлопці намагалися кидатися на нас, але після кари Божої вони зрозумiли що правда не на ïх сторонi, зібралися і поїхати геть зi словами “Ми вам ще покажемо хто керує Херсонщиною”. До мене одразу зателефонували з чергової частини поліції, запитали: що трапились і чи будемо писати заяву? Ми відмовились, але це неподобство так залишати не можна. 


Ми просимо вас розібратися з вашим місцевим ГФ “Чорний туман” і пояснити їм, що громадське формування повинно захищати громадський порядок та громадян, а не діяти як Організованне Злочінне Угрупування (ОЗУ) 


p.s З повагою до громади Нової Каховки, від нашої Громадської Організації “Кордон”