Чемпіонат другої ліги-2021/22 для представників Херсонщини розпочнеться з дербі

В столичному Будинку футболу цього тижня відбулася процедура жеребкування календаря першої та другої ліг сезону-2021/22, повідомляє пресслужба ПФЛ.

На церемонії почесним гостем був видатний вітчизняний футболіст і тренер, перший віце-президент УАФ Анатолій Дем’яненко, який провів жеребкування.

Зважаючи на невизначене положення деяких клубів, а також зумовлені цим моменти з обміном командами між лігами, процедуру переносили, проте провели 6 липня. Календар визначали за обраної схеми 16+16+16, тобто, по 16 учасників у першій та кожній із груп другої ліги.  

Чемпіонат розпочнеться 25 липня. В групі «Б» в 1-му турі новокаховська «Енергія» прийматиме «Реал Фарму», а в Херсоні відбудеться дербі — «Кристал» зіграє з «Таврією».

В наступному турі (31 липня) зустрінуться «Таврія» й «Енергія», «Кристал» екзаменуватиме новачка ліги — «Вікторію» (Миколаївка).

Закінчиться перше коло в другій лізі 23 жовтня.

Нагадаємо, що цього сезону в групі «Б» гратиме три представники Херсонщини: «Кристал», який повернувся до другої ліги, «Таврія Сімферополь» (базується в с. Мар’янівка Каховського району) та «Енергія».