Центр денного перебування для сімей відкрили на Каховщині

У селі Подівці Зеленопідської ОТГ урочисто відкрили філію Центру денного перебування для сімей, котрі опинилися в складних життєвих обставинах.

У заході взяв участь і голова Каховського осередку політичної партії «Слуга народу», фінансовий директор ТОВ «Агробізнес» Данило Репілевський. Адже він та його підприємство підтримали ініціативу створення денного центру та оснастили його спортивною зоною, тренажерами.

У закладі одночасно зможуть перебувати до 20 дітей та 30 мам. У ньому функціонуватиме 2 відділення: в одному мам навчатимуть готувати їжу, прати, доглядати за своїми дітьми, планувати бюджет, а інше розраховане на денне перебування дітей із сімей, на чиє життя вплинули скрутні обставини. З дітками займатимуться спеціалісти відповідно до оцінки їх потреб, навчатимуть соціалізуватися в громаді, допомагатимуть у вивченні уроків, формуватимуть навички особистої гігієни.

У перспективі планується розширення відділень. Центр денного перебування відкрили за сприяння громадських організацій, котрі активно співпрацюють з Зеленопідською ОТГ.

Адже громада завжди зацікавлена у покращенні та розширенні надання якісних інтегрованих соціальних послуг для свого населення.

Нагадаємо, що це вже другий такий центр у зазначеній об’єднаній територіальній громаді, перший відкрили в червні.