Будівля колишнього Каховського райво залишилася в районній власності

Депутати Каховської районної ради 10 грудня зібралися на чергову, 11-ту сесію, щоб розглянути 16 питань порядку денного.

Першим з них був проєкт рішення про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку. Інформація першого заступника голови Каховської РДА Андрія Лимана викликала чимало запитань районних обранців. Вони цікавилися поточними проблемами, наприклад, завершенням ремонту мостів на території Верхньорогачицької громади або причинами невиконання деякими громадами планів по надходженню податків. Також пропонували включити в програму заходи щодо підтримки профтехосвіти, соцзахисту сімей загиблих воїнів, допомоги сільгоспвиробникам, організації територіальної оборони й патріотичного виховання та інші.

Андрій Лиман і голова райдержадміністрації Наталя Стаднік відповіли на запитання депутатів та пообіцяли врахувати їхні пропозиції.

Після цього рада затвердила звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2021 року та ухвалила ряд майнових питань.

Вкотре вже в порядку денному були проєкти рішень про безоплатну передачі будівлі колишнього районного відділу освіти по вул. Соборності, 18 в Каховці. Проте, як і на попередніх сесіях, жоден з них (про передачу Зеленопідській або Каховській громаді) не набрав необхідної кількості голосів.

Таким чином, цей об’єкт залишився у спільній власності громад Каховського району. Його, як й інше районне майно, здадуть в оренду через систему «Прозорро», поінформував депкорпус очільник ради Валерій Брусенський.

Наприкінці сесії районні обранці підтримали рішення про дострокове припинення повноважень депутата Тетяни Арнаут.

У зв’язку зі зміною постійного місця проживання вона написала заяву про складення депутатських повноважень, розповів Валерій Брусенський. Тепер, отримавши відповідне рішення районної ради, територіальна виборча комісія визначить наступного за черговістю кандидата. Йому і вручать депутатське посвідчення.