Близько 90 новокаховчан зможуть працевлаштуватися на новому асфальтобетонному заводі

Представник ПрАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» Сергій Садовський розповів про будівництво заводу з виготовлення асфальтобетону в Новій Каховці.

Про це повідомляє офіційний сайт виконавчого комітету міської ради.

Завод зареєстрований у Новокаховському управлінні ГУ ДПС як структурний підрозділ Хмельницького ШБУ-56, отже, громада може розраховувати на надходження до місцевого бюджету коштів від нового платника податків. Завдяки співпраці з міською владою питання придбання майна та оренди земельної ділянки на пільгових умовах на час будівництва були вирішено у найкоротші терміни. Вже до кінця червня, за умови сприятливих погодних умов, компанія планує завершити монтаж обладнання та розпочати роботу.

На працевлаштування на заводі можуть розраховувати близько 90 місцевих мешканців, при цьому підприємство має намір забезпечити їх навчання. Виробництво на асфальтобетонному заводі є майже повністю закритим і автоматизованим процесом, який, до того ж, супроводжується ретельною очисткою.

За словами Сергія Садовського, підприємство сертифіковане на відповідність найсуворішим європейським стандартам.

ПрАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» — підприємство з понад 50-річним досвідом роботи в галузі будівництва та ремонту автомобільних доріг. Філії підприємства успішно працюють у Рівненській, Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій областях. Підприємство виконує роботи із планування та розроблення земляного полотна, із влаштуванням конструктивних шарів з щебеневих матеріалів, також влаштування покриття із високоякісної асфальтобетонної суміші, виготовленої на власних заводах з додаванням модифікаторів бітуму та з подальшим укочуванням дорожніми катками.