Бюджет Новокаховської тергромади на 2022 рік сформовано

Бюджет на 2022 рік сформовано, проєкт рішення розміщений на офіційному сайті міської ради, повідомила на апаратній нараді 15 листопада начальниця фінансового управління Ірина Фурсєєва.

Про це інформує офіційна сторінка Новокаховської тергромади.

«Бюджет на наступний рік сформований, виходячи з фінансового ресурсу, що є на сьогодні, відповідно до фактичного виконання бюджету 2021 року. Але 18 млн грн передбачено на збільшення видатків на оплату енергоносіїв у зв’язку з різким підвищенням їх вартості. В разі, якщо будуть виконані умови, зазначені в меморандумі з урядом і 64% ПДФО будуть залишатися в місцевому бюджеті, 18 млн грн, які передбаченні на оплату підвищених тарифів можна буде направити на інші видатки, зокрема, бюджет розвитку. Адже на сьогодні, крім коштів на співфінансування будівництва Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка», більше нічого не передбачено», – зазначила Ірина Фурсєєва.

Також у зв’язку з додатковим навантаженням на бюджет через різке подорожчання енергоносіїв виник дефіцит коштів у сумі 8 млн грн. Міський голова Володимир Коваленко закликав шукати резерви та обмежити необов’язкові витрати бюджетних установ, щоб мати змогу останні 2 місяці року покрити ці незаплановані витрати.