Бериславський медичний коледж відзначив ювілей

Бериславський медичний коледж 17 листопада відзначив ювілей – 55-річчя від дня заснування.

Величезна кількість людей зібралась, щоб відзначити день народження одного  з найкращих вищих навчальних закладів Херсонської області.

Вечір привітань відкрив виконуючий обов`язки директора Бериславського медколеджу Володимир Кучер.

Однією з головних сторінкою концерту стало вшанування ветеранів праці. Викладач суспільних наук Діна Шараєва, вклавши всі спогади про перших студентів і незабутні роки роботи в прекрасні поетичні рядки, нагадала як все тільки починалось.

Церемонію нагородження викладачів Бериславського медичного коледжу відкрила заступник голови Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова:

– В ці урочисті дні сподіваємося і віримо, що професіоналізм викладачів, бажання студентів вашого прекрасного коледжу принесе свої плоди, що ви подолаєте всі перешкоди і будете ще більше працювати, щоб зробити нашу Україну багатою, щасливою державою. Нехай завжди зігріває вас тепло людської подяки за добрі справи, зроблені в ім’я українського народу.

Зі словами привітання до всіх присутніх звернулись голова Бериславської районної ради Володимир Коновалов, голова районної держадміністрації Олександр Гомон.

Міський голова Олександр Шаповалов зі словами привітання звернувся до медиків, адже також має стосунок до медичної галузі. Він нагородив грамотами 14 викладачів і працівників коледжу за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, ефективне сприяння формування та забезпечення реалізації державної політики у сфері освіти і науки та з нагоди 55-річного ювілею Бериславського медичного коледжу.