Бериславські поліцейські встановили місцезнаходження обвинуваченого, який переховувався від правосуддя

У вересні цього року в домоволодінні одного з жителів Берислава невідомий зловмисник викрав два мобільні телефони. Працівники місцевого райвідділу поліції встановили особу підозрюваного. Ним виявився 38-річний житель міста, повідомляє відділ комунікації поліції області.

В ході досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», поліцейські зібрали достатньо доказів причетності чоловіка до злочину та в жовтні направили обвинувальний акт на розгляд суду. Однак, обвинувачений на засідання суду не з’являвся,

Як розповів начальник Бериславського районного відділу поліції Олексій Пєшков, обвинувачений раніше до кримінальної відповідальності не притягався, тож суддя на час судового процесу обрав для нього запобіжний захід в виді особистого зобов’язання. Однак, чоловік на судові засідання не з’являвся і в листопаді суд оголосив його у розшук. За місцем мешкання чоловік був відсутній.

Правоохоронці почали відпрацьовувати його родинні зв’язки та коло знайомих. В ході розшукових заходів поліцейські встановили, що чоловік нині переховується в одному з населених пунктів Київської області.

Наразі розшукуваного доставляють в Бериславський суд для розгляду справи по суті та прийняття відповідного рішення.