Бериславське підприємство поверне бюджетні кошти за невиконану роботу з ремонту райлікарні

Бериславське підприємство поверне державі 900 тис грн за невиконану роботу по реконструкції приймального відділення центральної районної лікарні.

Про це інформує пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

За активної представницької позиції Херсонської обласної прокуратури суд задовольнив позов до господарського товариства, яке не виконало зобов’язань з ремонту медичного закладу.

Прокуратурою встановлено, що у 2020 році між Департаментом розвитку територій Херсонської обласної державної адміністрації та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про закупівлю робіт за державні кошти, відповідно до якого підприємство зобов’язалось виконати реконструкцію приймального відділення КНП «Бериславська ЦРЛ».

Замовником сплачено аванс у розмірі 2 млн грн для закупівлі необхідних матеріалів та виконання робіт. Однак підприємство умови договору в повному обсязі та в обумовлені строки не виконало.

З метою захисту інтересів держави обласна прокуратура звернулася до суду, який погодився з доводами прокурора та зобов’язав підприємство повернути замовнику частину авансу за невиконану роботу в розмірі близько 900 тис. грн.

За офіційними даними, тендер на реконструкцію приймального відділення Бериславської центральної районної лікарні на суму 5,6 млн грн в 2020 р. виграло ТОВ “Бериславбудсервіс”.