Батьків замість хліба порізав молодик у Новій Каховці

Хотів нарізати хліба, а замість цього…підрізав рідних батьків. У Новій Каховці молодий городянин після повернення з прогулянки додому сів вечеряти. І щойно узяв до рук кухонного ножа, аби відкраяти скибку хліба, як мати почала давню розмову, докоряючи синові за розлучення з дружиною, та покладаючи всю провину на нього.

Ці докори ще раніше молодику просто остобісіли – тим паче, він сам дуже переживав, що жінка пішла від нього з малою дитиною. Не контролюючи себе через раптовий напад люті, син заскочив у кімнату із тим самим ножем, яким різав буханець. І встромив його матері просто в груди – та захлинулася кровю. Батько хотів захистити близьку людину, але за хвилину і сам отримав таке ж поранення.

Лише коли напад люті відступив, городянин почав намагатися виправити те, що накоїв: особисто викликав поліцію та «швидку допомогу». Його батьків ушпиталили. Та на щастя для немолодих уже пацієнтів, глибокі колото-різані поранення виявилися легкими: сильні удари ножа якимось дивом не зачепили жодного важливого органу чоловіка та жінки. Тільки тому обидва вижили, а їхнього сина не взяли під арешт. 

У ході слідства він навідував рідних у стаціонарі, купував їм ліки – словом, робив усе, аби його вибачили. Зрештою, так і сталося: мати й батько погодилися на мирову із сином, котрий заледве не став їх убивцею.

З огляду на примирення сторін та щиросердне каяття підсудного, міський суд Нової Каховки обмежився досить м’яким покаранням для винуватця кровопролиття.  За вироком, той отримав п’ять років позбавлення волі, але з трирічним випробувальним терміном. І якщо за ці три роки знову не порушить закону, то залишиться на волі.

джерело