Автобусний маршрут об’єднав південну та північну частини Великої Лепетихи

Вже більше двох місяців минуло відтоді, як місцевий автобус рухається відкоригованим маршрутом. Тепер повноцінними пасажирами автобусу є і жителі району Забалка, які раніше про таку можливість лише мріяли, повідомляє Великолепетиська селищна рада.

Аби це сталося довелося плідно попрацювати селищній раді та керівництву місцевому АТП. Враховуючи численні звернення мешканців, відпрацювали безліч організаційних моментів, проаналізували всі «за» і «проти» та провівши не одну зустріч з цього приводу, ухвалили відповідне рішення.

«Нарешті дочекалися, – діляться думками жителі, які у 7.30 ранку на зупинці «Забалка» саме виглядали автобус, – давним-давно просили, аби до нас також був рейс, все марно. Лише зараз маємо таку нагоду, і неймовірно задоволені, адже тепер щодня з комфортом їздимо на роботу».

Швидко і зручно дістатися до роботи, в лікарню, магазини чи на ринок мешканці району Забалка тепер можуть кожного дня. Говорять, що людей їде багато і додають: «Було б добре, якби ще й увечері автобус повертався».

На разі, за розкладом із Забалки автобус відправляється о 07.40, назад повертається в обід лише у вівторок та четвер. Дане питання відпрацьовується, але поки що на жаль відправляти автобус на Забалку увечері немає можливості.

Нагадаємо, що розклад руху автобусу на міському маршруті у звичайному режимі роботи діє з 20 вересня, його офіційно затверджено селищним головою.