Авіакомпанія Windrose запустила рейси між Києвом та Херсоном: перший авіапереліт

Вісім пасажирів вилетіли 6 жовтня о 6:40 з Херсонського аеропорту до Києва. Це перший рейс нового для Херсонщини авіаперевізника. Замість МАУ, які припинили польоти за цим маршрутом, тепер 5 разів на тиждень перельоти здійснюватимуть літаки компанії Windrose. Із пасажирами зранку поспілкувалися кореспонденти Суспільного.

О 6 годині у холі херсонського аеропорту перебувало 4 пасажири, які реєструвались на рейс. Дмитро Безгодько говорить – добре, що відновили авіасполучення з Києвом. 

«Їду транзитом через Київ. Зручний, тому що зараз стало мало рейсів», – каже він. 

За словами іншого пасажира, Георгія, поки що авіаперельоти в Україні доступні не кожному. 

«Країна у нас велика, і тисячі кілометрів долати на автомобілі й витрачати на це багато часу недоцільно. Краще витратити цей час на справи. Хотілося б меншу ціну, тому що в Європі внутрішні рейси коштують копійки», – зазначає пасажир.

Напередодні, 5 жовтня, відбувся рейс із Києва до Херсона від нового перевізника. Ним скористалися 66 пасажирів, розповів директор Херсонського аеропорту Віталій Кучерук

«Вирішили, що внутрішні рейси для нас більш вигідні. Частота – 5 разів на тиждень. Квитки дешевші, ніж у МАУ. Ми з цим авіаперевізником проводимо перемовини й щодо рейсів до Харкова і Львова. На цьому рейсі буде 2 літаки різної місткості – 74 крісла і 49 крісел», – зазначив він.

У Херсонському аеропорту 5 жовтня літак приземлився близько 22 години. Олександр скористався першим авіарейсом з Києва до Херсона: 

«Дуже зручно. І вранці, і ввечері, і для роботи. Чудово, що з’явився ще новий рейс. Ми заплатили за 1 квиток близько восьмисот гривень».

джерело