Асканія-Нова отримала матеріальну допомогу в рамках програми «U-LEAD з Європою»

Асканія-Нова селищна рада в рамках програми «U-LEAD з Європою» отримала меблі і обладнання, необхідні для модернізації центру адмінпослуг.

Відділ із забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Асканія-Нова селищної ради в рамках Програми «U-LEAD з Європою» нещодавно отримав офісні меблі, дитячий куточок, пеленальний стіл, комп’ютерну техніку та програмне забезпечення, а також стенди, вивіски, вказівники, обмежувальні стрічки на загальну суму 14261 євро.

Про це повідомляє Асканія-Нова селищна рада.

Асканія-Нова селищна рада є однією із 134 учасниць 3-го раунду Програми «U-LEAD з Європою». Між селищною радою та Програмою «U-LEAD з Європою», яка фінансується Шведським агентством міжнародного розвитку (SIDA) щодо створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг, була підписана угода про партнерство, невід’ємною складовою якої є технічне завдання, яке визначає обов’язки кожної сторони проекту та термінів їх реалізації.

Відповідно до технічного завдання, Асканія-Нова селищна рада проводить ремонтні роботи для розташування ЦНАП в приміщенні на першому поверсі адміністративної будівлі селищної ради, яке повинно відповідати вимогам відкритого простору.

У рамках проєкту спеціалісти Програми неодноразово відвідували громаду, підготували технічне завдання на модернізацію ЦНАПу.

Модернізація передбачала навчання персоналу, підвищення його кваліфікації, допомога у роботі з мешканцями громади, матеріальну допомогу (меблі для облаштування робочих місць персоналу ЦНАП та місць для відвідувачів, офісна техніка, програмне забезпечення), встановлення спеціалізованого обладнання.

Відтак, у громаді проведено навчальні тренінги з покращення якості надання адміністративних послуг, зокрема щодо особливостей надання окремих адміністративних послуг та їх груп, ділової етики та взаємодії з відвідувачами ЦНАПу, щодо ґендерних питань у контексті надання адміністративних послуг, технології розв’язання конфлікту, питання вузької спеціалізації.