Ангеліна Калініна здобула 14 перемогу поспіль та вийшла у перший фінал турніру WTA в кар’єрі

Українська тенісистка Ангеліна Калініна продовжила переможну серію на турнірі WTA250 в Будапешті. 24-річна тенісистка у півфіналі вибила другу сіяну, американку Даніель Коллінс.

Раніше Калініна та Коллінс зустрічалися двічі – по одному матчу виграла кожна з тенісисток. Остання їх зустріч відбулася на Ролан Гаррос-2021: саме Коллінс перервала 14-матчеву переможну серію українки.

У Будапешті Ангеліна мала можливість взяти реванш у американки, а також продовжити свою нову переможну серію знову до 14 матчів. На шляху до півфіналу обидві тенісистки виграли усі свої матчі в двох сетах.

Старт гри залишився за українкою: вона повела з рахунком 5:1 та двома брейками. Утім, Калініна не змогла двічі подати на сет і навіть дозволила Коллінс вийти вперед (5:6). У цей момент Ангеліна взяла свою подачу, а на тайбрейку все-таки виграла сет з третього сетболу – 7:6 (7:5 тайбрейк).

Ключовий момент матчу – третій гейм другого сету. Калініна змогла захистити свою подачу в геймі, який тривав більше 10 хвилин. Після того Коллінс програла свою подачу (3:1 за українкою) і взяла медичний таймаут через проблеми з рукою.

Коллінс повернулася в гру, але програла ще один гейм – і знялася. Ангеліна Калініна закрила гру ейсом і за рахунку 4:1 в другому сеті стала переможницею.

  • WTA250. Будапешт. 1/2 фіналу

Даніель Коллінс (США, 2) – Ангеліна Калініна (Україна) 0:1 (6:7 (5), 1:4 – знялася)

Що означає ця перемога Калініної

  • Ангеліна Калініна продовжила переможну серію до 14 матчів – вона повторила свій найкращий результат у кар’єрі (квітень-червень 2021 року теж 14 матчів).
  • Калініна уперше в кар’єрі вийшла до фіналу турніру рівня WTA. Там вона зіграє проти першої сіяної Будапешта, Юлії Путінцевої з Казахстану. Фінал відбудеться в неділю, 18 липня.
  • Калініна оновить свій особистий рекорд у світовому рейтингу – підійметься, як мінімум, на 81-е місце.

Нагадаємо, що Ангеліна Калініна народилася і розпочала тенісну кар’єру в Новій Каховці.

джерело