9 команд з Херсонщини стали учасниками всеукраїнської програми з розвитку громад

Команди 9 громад Херсонщини стали учасниками програми “Кроки для спеціалістів з управління проєктами 2021″. Вони вивчатимуть як сформувати та презентувати власний проєкт, спрямований на розвиток території громади.

Про це Суспільному розказала керівниця Регіонального офісу “U-LEAD з Європою” в Херсонській області Оксана Сілюкова.

“Сьогодні кожна громада розуміє, що для розвитку території та реалізації проєктів важливо вміти залучати додаткові ресурси: фінансові, трудові, методичну та експертну підтримку. А для цього необхідно вміти презентувати свій проєкт, обґрунтовувати ідею, розуміти вимоги донорів та інвесторів – і це завдання для проєктного менеджера. Дати ці знання і вміти їх використовувати плануємо під час циклу занять”, – розповіла Оксана Сілюкова.

З Херсонщини навчатимуться 26 фахівців, які представляють команди Великолепетиської, Іванівської, Каланчацької, Костянтинівської, Новотроїцької, Зеленопідської, Олешківської, Музиківської та Присиваської територіальних громад.

Для учасників програми підготували семінари та творчі майстер-класи. Також відбудеться онлайн-візит до однієї з успішних громад, каже Оксана Сілюкова.

джерело