184 округ: після призначення головою Херсонської ОДА кандидат Лагута залишиться у виборчому бюлетені

Кандидат у народні депутати від партії Ігоря Колихаєва “Нам тут жити” Геннадій Лагута, якого 27 жовтня призначили головою Херсонської обласної державної адміністрації, залишиться у виборчому бюлетені на 184-му окрузі.

Як повідомляється на сайті громадянської мережі ОПОРА, підстав для скасування його реєстрації немає, а заяву про відмову від балотування можна було подати до Центральної виборчої комісії до 18 жовтня.

За словами радника з юридичних питань ОПОРИ Павла Романюка, підстави для скасування реєстрації кандидата у народні депутати можуть бути такі: звернення кандидата у депутати про відмову від балотування, але не пізніше, ніж за 12 днів до дня голосування; у випадку припинення громадянства; виїзд кандидата за межі України на постійне проживання;визнання кандидата недієздатним або у випадку його смерті.

Якщо звернення про відмову від балотування кандидат для скасування його реєстрації подає пізніше, як за 12 днів до дня голосування, Центральна виборча комісія не розглядає таку заяву. У такому випадку штамп «Вибув» у бюлетені не ставлять.

джерело