Нова Каховка
C

» » У Каховці розмістили білборд на підтримку полоненого моряка

У Каховці розмістили білборд на підтримку полоненого моряка

У Каховці розмістили білборд на підтримку полоненого моряка

Свій ювілейний день народження каховчанин Сергій Чуліба проведе в російській в’язниці.

 

З 30-річчям каховчани привітали свого земляка, військовополоненого Сергія Чулібу. Свій день народження 9 березня він проведе у російських застінках разом із побратимами-моряками, захопленими в полон у Чорному морі 25 листопада 2018 року. Білборд було встановлено членами міської організації “Учасники АТО “Скіф” на знак підтримки земляка — про це йдеться на офіційній сторінці Каховської міськради у Facebook.

 

За кілька днів до цього стало відомо, що слідче управління ФСБ Росії призначило Сергію Чулібі, а також іншим полоненим морякам примусову амбулаторну психолого-психіатричну експертизу. Адвокат затриманих Микола Полозов назвав такі дії російської влади неприпустимими, оскільки Женевська конвенція забороняє проведення подібних експертиз військовополоненим.

 

До речі, питання щодо встановлення білбордів на підтримку затриманим морякам не раз у Каховці піднімали місцеві жителі. Про це йшла мова на останньому засіданні виконавчого комітету міськради. За словами начальниці відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міськради Оксани Мігас, кошти на це завжди передбачались Програмою висвітлення діяльності міськради. Проте депутати міськради у 2019 році без жодного пояснення причин урізали фінансування цієї програми з 198 000 до 48 000 грн.

 

— До нас звертаються каховчани з запитанням: чому нема ніякої соціальної реклами на підтримку моряків. Ми відповідаємо: депутати міськради зняли всі кошти на їх замовлення. Хоча вартість одного білборда становить лише 1 500 грн., — прокоментував перший заступник міського голови Каховки Олег Кожем’якін.

 

Нагадаємо, що депутати Каховської міськради відмовились виділити в 2019 році бюджетні кошти ГО “Учасники АТО “Скіф”. За ініціативи народних обранців від “Опозиційного блоку” і “Самопомочі” з відповідного проекту рішення було двічі знято фінансування організації ветеранів АТО і Операції об’єднаних сил у сумі 50 000 грн. Натомість депутати виділили 600 000 грн. організації з охорони правопорядку “Щит” і 70 тис. грн. ветеранській організації.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.