Новая Каховка
C

» » Шлюб за добу залишається популярним на Херсонщині

Шлюб за добу залишається популярним на Херсонщині

Шлюб за добу залишається популярним на Херсонщині

Можливість поєднати долі за «прискореним сценарієм» залишається однією з найпопулярніших послуг від держави на Херсонщині. Лише з початку нинішнього року послугою «Шлюб за добу» скористалися 117 пар, повідомила заступник начальника управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в області Олена Клименко. З-поміж молодят, як завжди, вистачає і місцевих мешканців, котрі з якихось особистих причин не хочуть чекати, і військовослужбовців, і мешканців окупованого Криму – з тих, кому потрібне справжнє свідоцтво про шлюб, а не фейковий папірець, що не буде визнаватися у жодній цивілізованій державі.

 

Кількість молодят, котрі побажали взяти «швидкий» шлюб, зараз порівняно невелика. Але фахівці пояснюють це тим, що в перші місяці року весіль узагалі мало – такі народні традиції. Час для них ще буде, тож і про послугу «Шлюб за добу» не забудуть. До речі, торік нею у спеціальних пунктах Херсона, Генічеська і Нової Каховки також залюбки скористалося близько тисячі пар.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.